Ačiū, kad pasirinkote mūsų sodybą. Mes keliame sau aukštus kokybės reikalavimus. Jūsų atsiliepimai, pasiūlymai, komentarai padės mums to pasiekti.

Nuoširdžiausi ir gražiausi linkėjimai Vaidui, Skaidrei, Jolantai ir visam personalui už nuostabią aplinką, už skanų maistą, už išskirtinį aptarnavimą, už svetingumą. Išvažinėjus Europą ir atvykus į šią sodybą savaitgaliui iš Londono pasijaučiau kaip rojaus kampelyje. Vieta, kurią rekomenduosiu visiems aplankyti.

Ačiū Jums visiems – penkios žvaigždutės!

Violeta Lerini
Londonas UK
2015-10-12


Brangieji,
Labai didelis ačiū už nuostabų savaitgalį, žodžiais neapsakomą grožį ir meile spindintį sukurtą žemės kampelį. Plėskitės, tobulėkit, kurkite toliau, begalinės sėkmės!
Ačiū, kad esate!

Su meile Jackai
Londonas UK
2015-10-11


Nuostabi sodyba, puikus aptarnavimas – viskas super!
Ačiū ir sėkmės!

Sigita, Eirida ir Šarūnė (VĮ Regitra)
2015-08-29


Jūsų sodyba tiesiog VEŽA!!!

Irmantas ir Martyna
2015-08-14


Ačiū už puikią pirtį!
Už masažą!
Už priėmimą nuoširdų!

Moterų kolektyvas
2015-07-28


Biržų ROTARY klubas linki sodybai klestėti!
Tegul kiekvienas, pabuvęs tokioje svetingoje, šiltoje aplinkoje, išvyksta praturtėjęs. Ir tegul garsas apie
išradingus šeimininkus sklinda toli.
Skoninga, gražu, tvarkinga…
Klestėkit, aukit, sėkmės Jums!

2015-06-19


Ačiū už subtilų grožį ir jaukumą. Buvo labai jauku ir gera. (Žuvyčių masažas nuostabus!)

Melanija, Vidmantas Vaičiuliai
Pabiržė
2015-06-07


Nuoširdžiai dėkojame už nuostabų priėmimą, rūpestį ir pasiruošimą mūsų vaikų gražiausiai dienai – vestuvėms. Ši vieta – rojus, tikrai taip sakau Latvijoje. Maistas ir interjero dekoravimas iš tiesų buvo nuostabus… kiekviena smulkmena labai gerai apgalvota. Tegul ir toliau Jums sekasi Jūsų darbuose.

Liene ir Tadas Blantaini, Lienes mama
Jūrmala
2015-05-23


Mieli šeimininkai,

Ačiū Jums už gerą nuotaiką, maistą, jaukius namus. Tegul sekasi Jums gyvenime ir darbuose.

Romas, Laima
2015-05-23


Mielieji,

Nuoširdžiai dėkojame už nepakartojamą ir nuostabią vestuvių šventę! Nepaprastai malonu buvo organizuoti šią dieną kartu su Jumis. Ačiū už Jūsų pastangas, dėmesį, nuoširdumą, gerą atmosferą, puikų maistą! Visi svečiai liko sužavėti Jūsų sodyba. Ačiū! Linkime sėkmės Jūsų versle ir daug kūrybinių minčių!

P.S.
Vis dar gyvename pakylėjime 🙂 . Viskas buvo tobula… Jeigu reikėtų dar kartą organizuoti, tai padarytume viską tą patį 🙂 Nuoširdus ačiū Jums. Jūs sukūrėte nepaprastai gražią aplinką ir atmosferą. Su Jūsų pagalba mums buvo taip lengva ir gera organizuoti svarbiausią mūsų gyvenimo šventę. Kai Jus sutikau pirmą kartą, aš jau iš karto Gintarui pasakiau, kad šiais žmonėmis aš pasitikiu 100 proc. ir tik čia noriu, kad vyktų mūsų šventė. Jūs tiesiog su kaupu išpildėte mūsų lūkesčius. Svečiai taip pat liko sužavėti. Net grįžę į namus, skambino ir dėkojo. Niekas nesitikėjo, kad Biržai pateiks jiems tiek daug gražių, malonių akimirkų. Visi nori dar kartą sugrįžti. Manau, kad mums pavyko reprezentuoti man mielą širdžiai kraštą 🙂 Didžioji dalis svečių Biržuose lankėsi pirmą kartą. Pirmiausia liko sužavėti ceremonijos iškilmingumu pilyje, “Alaus keliu”. O apie Jūsų sodybą visi svečiai pasakė: “Viskas TOBULA”:). Trumpai pasistengsiu išvardinti į ką svečiai labiausiai atkreipė dėmesį:
– Maistas. Šviežias, originalus, skanus, gražiai pateiktas. Didelis dėmesys skirtas serviravimui.
– Interjeras. Pragalvota kiekviena detalė ir sukurta tobula atmosfera poilsiui ir šventei.
– Miegamieji. Nepriekaištinga patalynė, rankšluosčiai, švara.
– Tualetai. Tobula švara ir svarbiausia maloniai kvepiantys:). Taip pat labai žavėjosi, kad rankoms nusivalyti pateikti ne vienkartiniai rankšluosčiai, o mini rankšluostėliai…. Kaip vienas svečias pasakė: neskubi net išeiti:).
– Erdvė. Atsiveriantys toliai, kai pailsi ir akys, ir siela….
– Originalūs sprendimai. Jūs ne tik rūpinotės maistu, bet ir nuostabiai dekoravote stalus ir aplinką. Ir tai yra nepakartojama… Kiekviena detalė žavėjo mane ir visas dalyvaujančias moteris. Viskas labai labai labai skoninga.
Mūsų širdys dainavo abi dienas… 🙂 Taip pat nuoširdus ačiū šeimininkėms, kurios pagamino labai gardų maistą. Didelis ačiū barmenams, kurie savo darbą atliko nepriekaištingai ir labai maloniai bendravo. Tiesiog… JŪS VISI NUOSTABŪS….
Linkiu, kad ir toliau džiugintumėte visus savo svečius. Jūsų sodyboje ypatingai  gera aura… Čia norisi sugrįžti… Ištvermės, kūrybinių idėjų ir toliau tokios didelės meilės tam, ką darote 🙂
Ir mes Jums sakome: IKI KITO SUSITIKIMO! 🙂 Mes tikrai dar pas Jus grįšime 🙂

Nuoširdžiai, Asta ir Gintaras
Vilnius
2015-05-10


Mielieji,

Ačiū už puikų poilsį! Buvome maloniai nustebinti aplinkos grožiu, šeimininkų šiluma bei dėmesiu! Aplinka nuostabi, maistas super!!! Didžiausi linkėjimai Jums! Sėkmės!

Kolektyvas iš Vilniaus, Druskininkų, Plungės ir Ukmergės
2015-05-01


Pagal žemėlapį ar pasakojimus kur nuvažiuoti atrodytų, kad įsikūrėte užkampyje. Tačiau tai centras. Traukos centras ieškantiems ramybės, relax‘o, pusiausvyros. Ačiū už puikią pirtį ir nuostabiai praleistą laiką.

Ramūnas, Eglė ir Co
2015-01-03


Mielieji šeimininkai,
Kas iš širdies – viskas artima žmogaus sielai ir dvasiai. Ačiū Jums. Ačiū už puikų maistą, neišdildomus įspūdžius iš kubilo prie -8C, už puikią pirtį. Palinkėsime Jums puikaus skrydžio į priekį, ir toliau siekite aukštumų! AČIŪ.

V. Keršulio įmonės kolektyvas
2014-12-28


Ačiū už jaukumą, šilumą, kalėdinę nuotaiką, skanų maistą. Galima vardinti ir vardinti… Sužavėti stalų papuošimu, tvarka, švara! Ačiū, sėkmės Jums!

Advokatų profesinė bendrija
Magnusson ir partneriai
2014-12-20

IR ASMENINĮ RŪPESTĮ!

Advokatas Eligijus Vinckus
2014-12-20


Viršijo lūkesčius.
Labai gera audio sistema 🙂 Dėkojame, už jūsų priėmimą, puikią vietą, pirties malonumus. Ir skanius pusryčius (nors vyrukai pasigedo sriubos:))
Linkėjimai

Nielson kolektyvas
2014-11-29


Apšalę…
Sužavėti…
Įkaitę…
Atsipalaidavę..
Apžavėti ir be galo dėkingi už priėmimą, skanią vakarienę, pirties malonumus, ir dar daugybę gerų emocijų, kurių dabar negalime palikti popieriaus lape, nes išsibarstė pirtyje ant gultų:) Ačiū ir sėkmės jums, o mes tikimės sugrįžti ne kartą.

,,Gėlių namai“ kolektyvas
2014-11-05


Mus papirko harmonija, šeimininkės dėmesys. Šio vakaro traukos centras – šeimininkė. Mes būtinai grįšime čia:)
P.s. Nuoširdus ačiū už ,,relax‘s“ vakarą!!

Aušra, Jolanta, Danguolė
2014-10-24


Šaunią kaimynų kelionę po šiaurės Lietuvos dvarus vainikavo nuostabus vakaras šioje puikioje sodyboje. Esme sužavėti šilta, jaukia, įstabaus grožio aplinka. Visokeriopos jums sekmės.

Vilniaus raj. Kaimynai
2014-10-12


Ačiū už puikų vakarą nuostabioje aplinkoje ir nepaprastai elegantiškus pusryčius!

Bitės nuotykių ieškotojų komanda
2014-09-27


Sužavėti sodyba, nuoširdumu, stiliumi. Puikūs pusryčiai! Labai tikimės dar sugrįžti į šį nuostabų kampelį.

Elzė, Daiva, Ričardas
Vilnius
2014-09-21


Žemaičių grupė iš Plungės ir Palangos džiaugiasi suradę tokį nuostabų Aukštaitijos kampelį. Žavimės kiekviena išieškota smulkmena, kuri padaro ir taip gražią aplinką dar įspūdingesne. Dėkojame už galimybę atšvesti mūsų statybininkų šventę tokioje mieloje aplinkoje.

UAB ,,Statpala“ kolektyvas
2014-09-13


Nuoširdžiai dėkojame už šiltą priėmimą. Esame sužavėti ne tik sodybos gražumu, gražiais gamtos vaizdais, bet ir svetinga šeimininke. Kuo geriausios kloties Jums, ilgų, kūrybingų gyvavimo metų!

Nemunėlio Radviliškio bibliotekos skaitytojų grupė ,,Ad Astra“
2014-09-11


Mieli sodybos šeimininkai,

Mums labai patiko viešnagė Jūsų gražioje sodyboje. Nuostabus poilsis, skanus maistas ir nuoširdus aptarnavimas. Sėkmės Jums ir gerų nuoširdžių klientų!

Su pagarba Danguolė ir Romas
Kaunas
2014-08-19


Thank you for a nice relaxing time! We appreciate your hospitality!

D.R. Horlou
Charlotte, N.C. USA
2014-08-19


Gerb. Sodybos ,,Pas Vaidotą“ šeimininkams ir visam kolektyvui

Nuoširdžiai dėkojame už įspūdingai surengtą vestuvių pobūvį. Jauki ir šilta aplinka, subtilus skonis, dėmesys bei atidus aptarnavimas suteikė išskirtinumo, kad ypatingas gyvenimo įvykis taptų neišdildomų įspūdžių kupina švente. Jūs pranokote visus mūsų lūkesčius! ! ! Išlikit ir toliau tokie pat nepakartojami, unikalūs, kūrybingi, išradingi, turintys savitą ir subtilų skonį!

Su pagarba ir meile Edita ir Tadas
2014-08-15


… stebinai
ir nustebinai…
… ir toliau stebink drąsa, originaliomis idėjomis, noru būti geriausiu!

Ingrida ir Giedrius
2014-07-31


Linkim tikro, greito starto ir lengvo skrydžio šiame versle. Ačiū už tikrą gimtinės prisiminimų atkurtą jausmą. Smagu Jus visus matyti drauge!

Su meile Sandra su šeima
2014-07-31


Mielieji,

Ačiū už drąsą svajoti, Ačiū už ryžtą įgyvendinti savo svajones. Ačiū už meilę vienas kitam, ačiū už sukurtą grožį.  Sėkmės visuose Jūsų darbuose!

Saulė ir Vilius
2014-07-31


Labai labai ačiū Jums už gimto krašto nuostabų pristatymą, už šiltus prisiminimus. Sėkmės Jums.

Sigitas su šeima
2014-07-31


Mieli sodybos šeimininkai,

Jūsų įdėtas nuoširdus darbas, matomas ir jaučiamas širdimi, kviečia čia vis grįžti..
Sėkmės darbuose!

Biržų VVG administracija
2014-07-31


Mieli Vaidoto artimieji,
Senelių žemėje Jūs visi įgyvendinate Vaidoto idėją – sukūrėte galimybę kaimo turizmo sodyboje jaustis kaip 5 žvaigždučių viešbutyje. Tradicinio kaimo ir šiuolaikiško komforto sintezė PRITRENKIANTI.

Alfreda ir Petras Gudai
2014-07-31


Gerbiami sodybos ,,Pas Vaidotą“ šeimininkai,

Jūs sukūrėte įstabaus grožio harmoningą, stebinančią, netikėtą erdvę. Tai labai skoninga. Netikėta. Ačiū. Tegul jums sekasi! Tegul klesti tai, ką su tokia meile kūrėte. Tegul auga medžiai Jūsų ir Jūsų artimųjų džiaugsmui…Prisiminsim šį vakarą. DAUG-DAUG-DAUG JUMS SVEČIŲ!

Biržų merė Irutė Varzienė
Biržų savivaldybės administracijos direktorius Vytautas Džėja
2014-07-31

Leave a Comment