Mes dar turime vietų šventiniam Šv. Kalėdų ir Naujųjų metu laikotarpiui !
Kviečiame su draugais, bendradarbiais ar šeimos rate pasidžiaugti nuostabia gamtos oaze, žiemos tyla ar pasimėgauti skania vakariene!
Sodyba  „Pas Vaidotą“

  • Sodyba „Pas Vaidotą“  – nauja , autentiška, jauki kaimo turizmo sodyba, puikiai tinkanti vestuvėms, krikštynoms, gimtadieniams, įmonių vakarėliams ir seminarams ar tiesiog maloniam ir turiningam poilsiui su draugais ir šeima gražioje sodyboje.
  • Ieškantiems ramaus poilsio siūlome karštą pirtį ir karšto vandens kubilą bei sodyboje taip pat yra krepšinio aikštelė, biliardo stalas, stalo tenisas. Modernioje pirtyje su dideliu priepirčiu pailsėti gali iki 15 žmonių.
  • Komfortiška ir autentiška sodybos pokylių salė pritaikyta visoms jūsų šventėms ir talpina iki 70 žmonių.
  • Sodyboje yra moderni virtuvė, kurioje dirbantis virtuvės šefas paruoš pagal jūsų poreikius iš anksto sutartą meniu.
  • Šventę suorganizuoti padės ir jos metu jumis pasirūpins profesionalus aptarnaujantis personalas. Mes nuoširdžiai rūpinamės žmonių interesais, visada išklausome, patariame ir padedame. Patikėkite visus rūpesčius mums ir mėgaukitės smagiu vakaru

Mes įsikūrę 230 kilometrų į šiaurę nuo Vilniaus, apie 90 kilometrų nuo Rygos ir 30 kilometrų nuo Biržų, šiauriausio Lietuvos kampelio link, miškų apsuptyje, Latvijos pasienyje.

 

Maloniai kviečiame Jus pailsėti natūraliame gamtos prieglobstyje, atšvęsti asmenines ir įmonės šventes, organizuoti verslo susitikimus.
Norėtume drauge su Jumis pasidžiaugti, palikti įspūdį ir pabuvus pakviesti vėl sugrįžti.